BlockAdBlock

Wykryto wtyczkę Adblock zainstalowaną w przeglądarce. Niektóre treści na stronie mogą nie wyświetlać się poprawnie.

Jak wspierać młodzież. Zaproszenie na konferencję.

Dobiega końca projekt Starachowicka Mapa Aktywności Młodzieżowej, oficjalne podsumowanie odbędzie się 16 czerwca 2021 roku w Urzędzie Miejskim w Starachowicach. Podczas wydarzenia młodzi porozmawiają o Unii Europejskiej oraz opowiedzą o ich pomysłach na miasto. Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy.

Starachowicka Mapa Aktywności to projekt współfinasowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+. W ramach projektu odbyły się warsztaty i spotkania, w których młodzi ludzie mieli przestrzeń do pracy nad własnymi pomysłami na miasto, pod okiem ekspertów. Dobiegł czas podsumowania, młodzież zaprezentuje efekty swojej pracy oraz poprowadzi debatę z dorosłymi, o tym jak można wspierać młodych ludzi w realziacji ich pomysłów. 

W programie konferencji: spotkania z ciekawymi gośćmi, rozmowy o Unii Europejskiej, prezentacja projektu Starachowicka Mapa Aktywności Młodzieżowej, wyróżnienia dla aktywnej młodzieży, konkurs wiedzy o Unii Europejskiej oraz debata. Debata obędzie się zaraz po konferencji podsumowującej projekt "Unia Europejska od A do Z", który jest realizowany przez Stowarzyszenie Rozprawy o Europie. 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu, start godzina 10:00.

grafika konferencja smam FINAL

 

 

Zapisu na wydarzenie można dokonać za pomocą linku: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=qX26BEmHc0CqfKzxkZ43wY_tCFhiUC9NrEiazWwclhFUQVpVVk8xUEdLVk9YNDZQQllWRk1TUUgyMy4u&fbclid=IwAR3mxBfJrxkQ0pGYIHY0ZRccRQWbGzx1lQQn-0C5zyV3Vx-e0GestYqQh6Q

Author: Izabela Wrona

Szybki kontakt:

Straż Miejska
ul. Radomska 45
27-200 Starachowice
telefon alarmowy: 986
tel: 41-274-62-48
tel: 41-273-82-66
fax: 41-273-83-53
e-mail: strazmiejska@starachowice.eu

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Accept